Jau daugiau nei 12 metų patirtis!

Burnos higiena ir dantų balinimas

burnos higiena

Burnos higiena ir dantų balinimas

Dėl nepakankamos ar prastos asmeninės burnos higienos, ant dantų paviršių kaupiasi minkštasis bakterinis apnašas. Laiku jo nepašalinus prasideda apnašų mineralizacija ir minkštasis bakterinis apnašas virsta dantų akmenimis. Tokių apnašų kaupimasis ant dantų gali būti daugelio susirgimų priežastimi. Kariesas, gingvitas bei periodontitas, dar kitaip vadinamas paradontoze, vieni iš pagrindinių susirgimų. Sergant gingivitu dantenos parausta, paburksta, valant dantis kraujuoja. Gingivitui progresuojant išsivysto sunkesnis susirgimas periodontitas – pažeidžiamos ne tik dantenos bet ir gilesni danties audiniai – periodonto raištis, žandikaulio kaulas. Nykstant kaului, apsinuogina dantų šaknys, dantys pradeda klibėti, galiausiai jų netenkama.

Norint išvengti šių susirgimų bei išlaikyti dantis sveikus ir gražius ilgą laiką, reikėtų juos tinkamai prižiūrėti, tai yra, periodiškai atlikti profesionaliąją burnos higieną.

Burnos higiena atliekama naudojant ultragarsinį skalerį, rankinius instrumentus. Dantys valomi su sodos preparatais ir poliruojami.

Dantų spalvos korekcija

Bėgant metams mūsų dantys tampa tamsesni ir pagelsta. Tai gali nulemti daugybė priežasčių: senėjimo procesai, genai, kai kurių vaistų vartojimas, dantų trauma, netinkamas dantų kanalų gydymas, maiste esantys dažikliai, rūkymas, stiprios arbatos ar kavos vartojimas, dažnas mėgavimasis vynu, per didelis fluoro, geležies kiekis geriamajame vandenyje. Taip pat dantų spalvos pokyčius gali įtakoti ir įvairūs sveikatos sutrikimai.

Balinant naudojame vandenilio peroksidą. Vandenilio peroksidas ant danties paviršiaus skyla į vandenį ir laisvąjį deguonį. Laisvasis deguonis yra chemiškai labai aktyvus ir oksiduodamas skaido didelius organinius junginius į smulkesnius. Didelės molekulės, esančios dantų emalio viduje, yra pigmentuoti (spalvoti) junginiai; laisvojo deguonies poveikyje jie skyla į trumpesnes anglies grandines turinčius junginius. To pasėkoje spalvą turintys junginiai tampa bespalviais ir dantys išbąla.

Moksliniais tyrimais įrodyta, kad vandenilio peroksido naudojimas dantų balinimui yra efektyvus ir saugus. Vandenilio peroksidas nepakeičia ir nepažeidžia dantų struktūros, tik padaro juos baltesnius ir labiau spindinčius.

Norint išlaikyti pasiektą rezultatą ir išvengti komplikacijų, reikia laikytis nurodytų rekomendacijų ir gražia šypsena galėsite džiaugtis ilgai.

Užsiregistruoti dar nebuvo taip paprasta!

Užpildykite formą žemiau ir mūsų administratorė susisieks su Jumis.